Pazartesi , 22 Ocak 2018
HABERLER
ANASAYFA / FİRMA TANITIMI / Pandora Plastik Faaliyetlerine Devam Ediyor…

Pandora Plastik Faaliyetlerine Devam Ediyor…

Pandora Plastik 2005 yılında, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Pandora Plastik Faaliyetlerine Devam Ediyor…
PW 146 / FİRMA TANITIMI
Pandora Plastik Faaliyetlerine Devam Ediyor…

Pandora Plastik 2005 yılında, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. Tüm dünyada geniş bir müşteri ağına ve zengin ürün yelpazesine sahip olan firmanın, merkez ofisi İstanbul’da, fabrikası ise Çerkezköy’de bulunmaktadır.
2500 m2 kapalı, 4000 m2 açık alana sahip olan fabrikada, gıda güvenliğine uygun, hijyenik ortamda ve optimize edilmiş bir teknik donanımla plastik ambalaj üretilmekte ve burada üretilen ürünler dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilmektedir.
Pandora Plastik A.Ş. yüksek kalite standartlarını hem üretim hem de yönetim aşamalarında, büyük bir titizlik ve hassasiyetle sürdürmekte olup uzman kadrosuyla sektördeki tüm deneyimlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • OSO A.Ş.

    OSO A.Ş.

    OSO A.Ş. imalat sektöründe imalatçı-ihracatçı niteliğinde faaliyet gösteren firma ve temsilcilerin bir araya gelerek oluşturduğu geniş tabanlı bir satın alma organizasyonudur.... Devamı »
  • Olivtech ve Ekoloji İzmir Sona Erdi

    Olivtech ve Ekoloji İzmir Sona Erdi

    İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 16 – 19 Nisan 2015 tarihleri arasında Fuar İzmir’de organize edilen Ekoloji İzmir – 6. İzmir Organik Ürünler Fuarı ile Olivtech – 5. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı sona erdi.... Devamı »