Pazartesi , 22 Ocak 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Pınar, ‘Küpetto’yu beğeniye Sundu

Pınar, ‘Küpetto’yu beğeniye Sundu

Pınar, sucuk kategorisinde bir ilke daha imza atarak, soyulmuş ve küp küp doğranmış ‘Küpetto’yu beğeniye sundu.

Pınar, ‘Küpetto’yu beğeniye Sundu

Pınar Küpetto, kahvaltının yanı sıra sucuğun yakıştığı tüm yemekler için pratik kullanım ve maksimum lezzet fırsatı sunuyor. Pınar, Türk gıda ve içecek sektöründe trendlere yön veren yenilikçi anlayışının ürünü Küpetto’yu pazara sundu. Önceden soyulmuş ve küp küp doğranmış olarak tüketicinin beğenisine sunulan Küpetto, bu özelliğiyle sucuk kategorisinde bir ilk…

Dünyanın en pratik sucuğu Küpetto, kahvaltıdan kuru fasulyeye, menemenden pizzaya kadar farklı öğünlerde tüketilen lezzetlere kolaylık katmak için üretildi.Yemeklerde kullanım için ideal büyüklükte doğranmış Pınar Küpetto, % 100 dana eti, baskın baharat profili ve 120 gr’lık paketiyle sucuğun yakıştığı tüm yemeklere lezzet katıyor.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Olivtech ve Ekoloji İzmir Sona Erdi

    Olivtech ve Ekoloji İzmir Sona Erdi

    İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 16 – 19 Nisan 2015 tarihleri arasında Fuar İzmir’de organize edilen Ekoloji İzmir – 6. İzmir Organik Ürünler Fuarı ile Olivtech – 5. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı sona erdi.... Devamı »
  • 40 YILLIK HAITIAN!

    40 YILLIK HAITIAN!

    40 yıl içinde kurucular , hırsları,süreklilik ( sebatları ) ve teknolojik uzmanlık bilgileri ile plastik işleme proses endüstrisinde faaliyet gösteren müşterilere çok önemli rekabetsel avantajlar sunan güvenilir bir makine konsepti oluşturdular.... Devamı »