Pazartesi , 21 Mayıs 2018
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / Otomasyon Yazılımında Bir Devrim

Otomasyon Yazılımında Bir Devrim

B&R Mapp Teknolojisi İle Geliştirme Sürelerini %67 Düşürüyor

Otomasyon Yazılımında Bir Devrim

B&R, bu yılki SPS IPC Drives Fuarında devrimsel nitelikteki yeni mapp teknolojisinin tanıtımını gerçekleştirecek. Bu modüler yazılım blokları yeni programların geliştirilmesini çok daha kolay bir hale getirecek ve yeni sistemler ve makineler için yazılım geliştirme sürelerini ortalama %67 azaltacak. mapp, aynı zamanda servis ve bakım giderlerini de düşürüyor.

Yeni geliştirilen makine ve sistemlerin mühendislik problemleri açısından bakıldığında yazılım geliştirme süreci zaman ve maliyet faktörleri açısından giderek daha anlamlı bir hale geliyor. Bununla birlikte, bu sürecin en önemli parçasını reçete verilerinin işlenmesi gibi basit fonksiyonların programlanması oluşturuyor.

Yazılım geliştirme işleminin modüler bloklar kullanılarak hızlandırılması

Mapp, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve kullanımı kolay olan önceden yapılandırılmış blokları geliştiricilerin kullanımına sunuyor ve böylelikle yinelenen programlama görevlerini ortadan kaldırıyor. Programcılar da daha sonra kendi ana görevlerine konsantre olabilirler: Makina veya sistem proseslerini uygulama yazılımına uyarlamak.

mapp blokları B&R otomasyon yazılım mimarisine sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Böylece AutomationStudio ile çalışan herhangi bir yazılım geliştirici, mapp bloklarını kendi çalışmalarında kolaylıkla kullanabilir ve böylece uygulama yazılımları çok daha düzenli bir hal alır. Bu ürünle birlikte elde edilen en önemli sonuçlar: artan makine kullanılabilirliği, düşük bakım maliyetleri ve çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen takım çalışması.

B&R Hakkında

B&R, Avusturya'da genel merkezleri ve tüm dünyada ofisleri bulunan özel bir şirkettir. Endüstriyel otomasyonda bir dünya lideri olan B&R, makine ve proses otomasyonu, hareket kontrolü, HMI ve entegre güvenlik teknolojisi için geliştirdiği komple çözümlerini hemen hemen her sektörde müşterilerine sunmak için gelişmiş mühendislik bilgisini en güncel teknoloji ile harmanlıyor. B&R, endüstriyel fieldbus haberleşme standartları POWERLINK, openSAFETY ve AutomationStudio yazılım geliştirme ortamını kullanarak otomasyon mühendisliğinin geleceğini yeniden tanımlıyor. B&R, süreçlerini kolaylaştırma ve müşteri beklentilerinin ötesine geçme konusundaki kararlılığıyla yenilikçi ruhunu canlı tutarak endüstriyel otomasyon sektörünün ön sıralarında yer alıyor.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

    Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

    Yenilikçi ürünleri ile peyniri günün her saati tüketilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çeviren Muratbey, yeni atıştırmalık ürünü TOPİ peyniri tüketicilerin beğenisine sundu.... Devamı »