Pazar , 16 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Balparmak'a Ödül...

Balparmak'a Ödül...

Balparmak, Çok Sevilen Reklam Kampanyası “Bilimle Süzülen Bal” ile Temel Gıda Kategorisinde Altın Effie Ödülü’ne Layık Görüldü!

Balparmak'a Ödül...
Ambalajlı bal pazarının lider markası Balparmak, başrolünü Emre Kınay’ın üstlendiği, “Bilimle Süzülen Bal” reklam kampanyasıyla Temel Gıda Kategorisinde Altın Effie Ödülü’ne Layık Görüldü! Balparmak’ın analiz ve paketleme süreçlerine verdiği önemin anlatıldığı reklam filminde, markanın bu konulardaki uzmanlığı aktarılıyor.
11 Mayıs 2016 akşamı, “Reklamın Oscarları” olarak bilinen Effie Ödülleri’nin (Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması) sonuçları açıklandı. Yarışmanın temel gıda kategorisinde yarışan, ambalajlı bal pazarının lider markası Balparmak, “Bilimle Süzülen Bal” adlı kampanyasıyla filmiyle Altın Effie Ödülü’ne layık görüldü.
Alametifarika tarafından hazırlanan reklam filmi, yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Kampanyaya katkıda bulunan diğer ajanslar ise Tanıtım Grafik, Universal McCann, Excel ve Plasenta. “Bilimle Süzülen Bal” sloganının sahiplenildiği reklam filminde, markanın analiz süreçlerindeki hassasiyeti izleyicilerle paylaşılıyor.
Yönetmenliğini Bora Egemen, prodüksiyonunu da 25 Film’in üstlendiği reklam filminde baba rolünde ünlü oyuncu Emre Kınay rol aldı. Ödüllü reklam filminde, Anadolu’nun küçük bir köyünde arıcılık yapan bir ailenin ürettiği balı süzüp Balparmak Balbilim Merkezi’ne getirmesi ve analiz ettirme süreci anlatılıyor. Filmin senaryosunda hem Balparmak’ın analiz süreçleri izleyiciyle paylaşılıyor, hem de doğal ve saf balın sadece modern laboratuvarlarda tespit edilebileceği anlatılıyor.
Balparmak’ın Çekmeköy’deki tesisinde kurduğu Ar-Ge Merkezi, geçtiğimiz günlerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Türkiye’nin gıda alanında 8’inci, bal ve diğer arı ürünleri alanındaki ilk ve tek Ar-Ge Merkezi olarak yetkilendirilmişti. 35 yıldır tüketicisine en iyi balı sunmaya çalışan Balparmak, Türkiye’nin tek, Avrupa’nın da en kapsamlı dört eşdeğer bal ihtisas laboratuvarı arasında yer alan “Bal ve Diğer Arı Ürünleri Araştırma ve Kalite Kontrol Laboratuvarı” ile tüketicilerine sunduğu ürünleri 92’den fazla parametre doğrultusunda analiz edebiliyor.
Ambalajlı bal pazarının lider markası Balparmak, bilimsel verilerle ürettiği ürünleriyle Türkiye’de öncü olmaya devam ediyor.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR