Pazartesi , 18 Şubat 2019
HABERLER
ANASAYFA / Plastik Kırma Makineleri / Üstün İş Makina Plastik Kırma Makinesi

Üstün İş Makina Plastik Kırma Makinesi

Üstün İş Makina Plastk Kırma Makinesi

Üstün İş Makina Plastik Kırma Makinesi

Özellikleri:
 • Kırma makineleri imalatı 100 kg/saat kapasiteli kırıcılardan, 1500 kg/saat ve üzeri kapasiteli ağır hizmet kırıcılarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır.
 • Tüm kırma makinelerinde ortak olan tasarım özellikleri, verimli ve sorunsuz hizmet, daha kolay ve daha az bakım sayesinde zamandan, işgücünden ve enerjiden tasarruf sağlamaktadır.
 • Plastik kırma makinelerinde malzemeler birbirlerine ters açılı konumlanmış döner ve sabit bıçaklar arasında tam bir makas hareketi ile kırılmaktadır.
 • Bu sayede eş büyüklükte çapaklar elde edilmekte ve kırılan malzeme kalitesini düşüren aşırı ısı ve toz ile gürültü oluşumunu azaltan bu yöntem, enerji tüketiminde de tasarruf sağlamaktadır.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • TULİPACK 2. Tesisini Açıyor…

  TULİPACK 2. Tesisini Açıyor…

  TULİPACK, 2013 yılında Thin-Wall & IML olarak adlandırılan kalıp içi etiketleme tekniği ile ince cidarlı plastik gıda ambalajı üretmek üzere faaliyete geçti. TULİPACK, yenilikçi ve teknolojik çözümleri kullanarak ürettiği ürünler ile ambalaj pazarına yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.... Devamı »
 • Brexit Türk ambalaj sektörüne yarayacak

  Brexit Türk ambalaj sektörüne yarayacak

  İngiltere'nin Brexit ile Avrupa Birliği'nden ayrılması, Türk ambalaj sektörüne yarayacak. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) Başkanı Zeki Sarıbekir, Brexit ile birlikte İngiltere'nin yeniden kendi sanayisini kuracağını ve ambalaja... Devamı »