Pazartesi , 21 Ocak 2019
HABERLER
ANASAYFA / Plastik Enjeksiyon Makineleri / TSP-X Serisi Plastik Enjeksiyon Makineleri

TSP-X Serisi Plastik Enjeksiyon Makineleri

TSP Plastik İşleme Teknolojileri

TSP-X Serisi Plastik Enjeksiyon Makineleri
 
TSP, Çinli G.E firması île yaptığı işbirliği ile Avrupa standartlarında ileri teknoloji ürünü plastik enjeksiyon makineleri üretimi yapmaktadır. TSP, üretimini yaptığı 60 tondan 4.000 tona kadar uzanan geniş makine parkuru ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Sahip olduğu 20 yılı aşkın imalat tecrübesi ile tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek donanımlı makine ithalatı yapan TSP Makine, ilk serisi olan X modeli ile alışıla gelmiş enjeksiyon makinesi standartlarını değiştirmiştir.


Teknolojinin tüm imkânları ile donatılmış 200.000 m2 kapalı alan da üretim yapan G.E ile yapılan iş birliği sonucunda geliştirilen TSP-X serisi; değişen ve gelişen müşteri beklentilerini tam olarak karşılayacak yüksek donanıma sahiptir. X serisi, yapımında kullanılan CE standartlarındaki ekipman yapısı ile dünyanın heryerinde sorunsuz çalışabilen, kullanıcı dostu makinelerdir.

Yenilenen yüzü ve güncellenen yazılımı île TSP-X serisi, plastik sektörüne yüksek standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR