Pazartesi , 19 Kasım 2018
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / Torku Banada Bitter Tüketime Sunuldu

Torku Banada Bitter Tüketime Sunuldu

Sürülebilir kakaolu fındık kremasıyla tüketicilerin beğenisini kazanan Torku Banada şimdi de bitter çeşidiyle raflarda. Yeni ürün, bitter severlerin yeni gözdesi olmaya aday...

Torku Banada Bitter Tüketime Sunuldu
Sürülebilir çikolata keyfinin vazgeçilmez tadıTorku Banada, ürün gamını çeşitlendirmeye devam ediyor.
Torku Banada Ailesi’nin en yeni ve iddialı üyesi “Torku Banada Bitter”, bitter çikolatadan vazgeçemeyenler için yepyeni bir lezzet
 
Doğal olarak bizden’ sloganıyla hareket eden Torku, doğallığından ödün vermeyen sağlıklı tatları tüketicileriyle buluşturuyor.
Bitteri sağlık açısından önemseyen Torku, sürülebilir çikolatada bitter tadını arayanlara özel Torku Banada Bitter’i hazırladı.

Özel tasarımlı cam kavanozunda bulunan Torku Banada Bitter, yoğun bitter kıvamıyla tatlı yapımında da muhteşem lezzetler hazırlamanıza yardımcı olacak. 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

    Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

    4 Eylül 2013 tarihinde çıkan “Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği” ile gelen yeni uygulamalara ilişkin piyasada farklı yorumlar olması sebebiyle, kendi ihtisas alanı da olan bu özel ve önemli konu hakkında Esit, okuyucuları bilgilendiriyor…... Devamı »
  • MilkaLU ve MilkaTUC

    MilkaLU ve MilkaTUC

    Milka, dünyanın önde gelen bisküvi markalarıyla el ele verdi, bisküvi ve krakerin çikolatayla olan eşsiz uyumunu damaklara taşıyan Milka LU ve Milka TUC’u Türkiye’ye getirdi.... Devamı »