Cuma , 20 Temmuz 2018
HABERLER
ANASAYFA / Dolum Makineleri / Tetra Pak C3/Flex

Tetra Pak C3/Flex

Tetra Pak

Tetra Pak C3/Flex

Tetra Pak C3/Flex, hacmi 200 -1136 ml arasında değişebilen Tetra BrikBaseline, Squareline, and Squareline Mini ambalajlar için ikili üretim platformudur.

Toplu üretim için, düşük maliyetli bir çözüm sunar. Hızlı dönüştürme özelliği ile bu makine, çok satan ürünler için gerçekleştirilen uzun üretim sürelerini, düşük adetlerde üretilen, katma değerli ürünlerin üretimi ile eş zamanlı gerçekleştirmek için idealdir.

Bu makinenin aile tipi paket kapasitesi saatte 7000, porsiyon tipi ambalaj için kapasitesi ise, saatte 8000 ambalajdır.

Gelecek Güven Altında

  • Tetra Pak C3/Flex, size pazarda yaşanan değişikliklere hızlı yanıt verebilme esnekliği sağlar. Ambalaj boyutları arasında değişiklik çok kolay olduğundan; düşük ticari risklerle ve yeni makine yatırımı yapmaya gerek olmaksızın, yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Verimli

  • Tetra Pak C3/Flex çok satan ürünler için gerçekleştirilen uzun süreli üretimler ve katma değerli ürünlerin düşük adetlerde üretimi için idealdir. Ambalaj hacimleri arasında kolay ve hızlı değişiklik özelliği, size üretim esnekliği ve ani ortaya çıkan değişiklik ihtiyaçları için kolay plan yapabilme serbestliği sağlar.

Kolay Kullanılır

  • Parçaların çoğunun alt kısma yerleştirilmiş olması, bakım, servis ve temizlik için bu parçalara kolay erişim sağlar. Otomatik çalışan bu makine, operatör müdahale ve kontrollerini minimuma indirger. 
  • Mekanik karmaşıklığı azaltan servo motorlar sayesinde makine daha sessiz ve daha sorunsuz çalışır. Basit yapısı sayesinde bakım masraflarından tasarruf sağlar.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR