Çarşamba , 21 Kasım 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Tetra Pak 2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nü kazandı

Tetra Pak 2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nü kazandı

Dünyanın gıda işleme ve paketleme çözümleri lideri Tetra Pak, Tetra Brik Aseptic 1000 Edge karton paketi ile '2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nü kazandı.

Tetra Pak 2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nü kazandı
Tüm dünyada yüz milyonlarca insanın günlük gereksinimlerini karşılayan güvenli, yenilikçi ve çevreci ürünler sağlayan Tetra Pak, Tetra Brik Aseptic 1000 Edge karton paketi ile 2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nün sahibi oldu. Tetra Brik Aseptic paketin bilinen şeklini temel alan bu yenilik, 25 endüstri uzmanının bulunduğu Dünya Yıldızı jürisi tarafından tüketiciler için kullanım, dökme, açma ve yeniden kapama konularında sağladığı kolaylık ile övgü aldı. Jüri, çevreci kimliği, grafik tasarım potansiyeli ve ambalajın şekli gibi paketin başlıca avantajlarına dikkat çekti.
 
Tetra Brik Aseptic 1000 Edge’in LightCap™ 30 geniş çevirmeli kapağı ile rafta dikkat çekmesinin yanı sıra, müşteriye önemli ölçüde dökme rahatlığı sağlayan ayırt edici bir eğik üst panele de sahip. Maliyet avantajları, sağlıklı saklama olanağı ve geri dönüşüm özelliği ile de öne çıkan Tetra Brik Aseptic Edge süt, meyve suyu, nektar ve gazsız içeceklerin paketlenmesi için ideal.
 
Tetra Pak Pazarlama ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Charles Brand, “Ürün geliştirme çalışmalarımızın birçoğunda olduğu gibi, Tetra Brik Aseptic Edge gibi bir yeniliği, tüketiciler hakkında sahip olduğumuz derinlemesine bilgi ve gıda ve içecek endüstrisindeki tecrübemizin birleşimi sonucunda geliştirdik.” dedi.
 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

    Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

    4 Eylül 2013 tarihinde çıkan “Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği” ile gelen yeni uygulamalara ilişkin piyasada farklı yorumlar olması sebebiyle, kendi ihtisas alanı da olan bu özel ve önemli konu hakkında Esit, okuyucuları bilgilendiriyor…... Devamı »