Perşembe , 20 Eylül 2018
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / ​Temassız Enkoderde CANopen Haberleşmesi

​Temassız Enkoderde CANopen Haberleşmesi

Turck'un QR24 serisi temassız enkoderleri mobil makinalar ve endüstriyel uygulamalarda şimdi CANopen haberleşme arayüzüyle kullanılabilir.

​Temassız Enkoderde CANopen Haberleşmesi
TurckCANopenarayüzüyle QR24 serisi temassız enkoderlerine bir yenilik ekledi. Yeni QR24-CAN serisi, mobil makinalar ve endüstriyel uygulamalar için idealdir. Kısa gecikme zamanı ve anlık haberleşme CANopen haberleşmesinin uygulamada görülen olumlu taraflarından yanlızca ikisidir. Vinç ve kaldırma teknolojileri,taşıma sistemleri,inşaat makinaları ve özel makina imalatları bu uygulamalar içersindedir. Bu alanlardan CANopenarayüzü ile yeni temassız enkoderi kullanan ilk pilot müşteriler inşaat makinaları ve enerji sektörü sayılabilir.

Diğer QR24 serilerinde olduğu gibi sensör ve posisyon elemanı iki ayrı birim olarak şafttan kaynaklı titreşimlere ve şoklara tamamıyla dayanıklıdır. Korumalı montajlar,bilyeli yapılar, uzun tamir zamanları ve benzeri tanımlardan uzak bir yapı oluşturulmuştur. QR24 serisi diğer tüm optik ve manyetik enkoderlerin ötesinde bir yere sahiptir.

Şaft için adaptör halkaları kullanılarak oluşturulan akıllı montaj konsepti ve sızdırmaz gövdesiyle IP69K koruma sınıfındaki encoder 20mm’e kadar tüm standart çaplarda şaftlar uygundur.Paslanmaz çelik gövde modelinin yanında multiturn,singleturn SSI çıkışlı,artımlı ve akım, analog akım/gerilim çıkış özellikli modelleri de mevcuttur. 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

    Muratbey’in Yeni Lezzeti Raflarda

    Yenilikçi ürünleri ile peyniri günün her saati tüketilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çeviren Muratbey, yeni atıştırmalık ürünü TOPİ peyniri tüketicilerin beğenisine sundu.... Devamı »
  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »