Perşembe , 20 Eylül 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / TARİŞ Bebeğiniz İçin En Doğalını Üretti

TARİŞ Bebeğiniz İçin En Doğalını Üretti

Ta-Ze saf zeytinyağlı bebek ürünleri...

TARİŞ Bebeğiniz İçin En Doğalını Üretti


TARİŞ lezzet, sağlık ve güzellik iksiri zeytinyağını, şimdi de bebeklerinizin cildiyle buluşturuyor. Ta-Ze Baby Organik Zeytinyağı ve Baby Organik Zeytinyağlı Sabun, geleneksel yöntemlerle üretilen ve tamamen organik zeytinlerden elde ediliyor. Ege’nin şifalı doğasını bebeklerin cildine taşıyan Ta-Ze Baby ürünleri, doğal sünger ve peştemaliyle birlikte, yeni doğan bebekler için en saf hediye…
1915’ten beri müşterilerini hakiki Ege zeytinyağı ile besleyen ve yarattığı özel ürünlerle, zeytinyağını bir yaşam kültürüne dönüştüren TARİŞ, en doğalını bu kez bebeğiniz için üretti.

TARİŞ Ta-Ze Baby Organik Zeytinyağı, Ege’nin geleneksel yöntemleriyle yetiştirilen, hiçbir kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanılmadan üretilen zeytinlerden yapılıyor. Yani bir bebek kadar saf ve doğal. Saf zeytinyağından üretilen Ta-Ze Baby Zeytinyağı Sabunu ise rahatlatıcı aroması ve içeriğindeki E vitamini ile hem bebeklerin cildini nemlendiriyor hem de rahat uyumasını sağlıyor.
TARİŞ Ta-Ze, bebeklerin sağlığını ve huzurunu, Akdeniz’in derinliklerinden toplanan Doğal Banyo Süngeri ve 60 yıllık geleneksel kara tezgahlarda el emeği ile üretilen Baby Peştamal ile taçlandırıyor.

 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • SCHUNK’un PGN+ Serisi

  SCHUNK’un PGN+ Serisi

  Dr. Markus Klaiber, SCHUNK GmbH & Co. KG Teknik İşletme Müdürü, PGN+ serisinin başarısını ve gelecekte atılacak adımları değerlendiriyor;... Devamı »
 • DuPont 40. Yıldönümünü Kutluyor

  DuPont 40. Yıldönümünü Kutluyor

  DuPont bu yıl, geçmişini anarak, bugünün başarılarını kutlayarak ve sürekli yenilikle dolu bir geleceğe umutla bakarak, DuPont™ Cyrel® fleksografik baskı sistemlerinin 40. yıldönümünü kutluyor.... Devamı »
 • Ambalajın Süpermarketi

  Ambalajın Süpermarketi

  1972 yılından itibaren Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere günümüze kadar uzanan bir başarı hikayesi...... Devamı »