Perşembe , 18 Ekim 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Schmalz Vakum Türkiye Artık Yeni Genel Merkezi’nde

Schmalz Vakum Türkiye Artık Yeni Genel Merkezi’nde

Schmalz Vakum Türkiye’nin Tuzla’daki yeni genel merkezinin açılışı davetlilerin katılımıyla 03 Mart 2015 Salı günü küçük bir kokteyl ve canlı klasik müzik eşliğinde gerçekleşmiştir.

Schmalz Vakum Türkiye Artık Yeni Genel Merkezi’nde
Schmalz 100 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olan, fabrikaları Almanya’da Stuttgart’a 1,5 saatlik mesafede, Karaormanlar’ın içerisinde bulunan ve vakum teknolojileri konusunda dünyanın bir numaralı üretici firmasıdır. Schmalz’ın 17 ayrı ülkede kendi firmaları mevcut olup, toplam çalışan sayısı 900 civarındadır. Bunun haricinde de 50 ülkede mümessillikler aracılığı ile hizmet vermektedir.

Schmalz Türkiye 2008 senesi başında, son derece dinamik şekilde gelişmekte olan Türk Endüstri dünyasına daha iyi hizmet verebilmek için kuruldu.
İlk 7 sene; teknik imkânları sınırlı düzeyde olan Kadıköy’deki ofisinde hizmet verdi. Ancak şirketin büyümesi ile birlikte hem artan personel ihtiyacı; hem artan lojistik ve depolama ihtiyacı ama en önemlisi de müşterilere verilen hizmetin kalitesini arttırabilmek için, tüm bu ihtiyaçları karşılayabilecek Tuzla’daki yeni Genel Merkez binasına taşındı.

Schmalz Türkiye şu anda sahip olduğu imkânlarla, tüm partner firma ve müşterilerin jest ve deneme çalışmalarını yapabilecek durumda.Showroomda mevcut manuel handling cihazları ve robotu ile yük ve taşıma testlerini, test masaları ile de her türlü vakum üreteci, ejektörler ve değişik amaçlara yönelik vantuzların uygulamalı olarak testlerini yapabilmektedir.

Schmalz Türkiye “Vakum Eğitim Günleri” düzenliyor

Schmalz Türkiye Mayıs ayından itibaren; firmalara ve sektörlere yönelik “Vakum Eğitim Günleri” düzenlemeye başlıyor. Bu eğitimlere, firmalarda vakum kullanan, malzeme seçimlerini yapan mühendisler ve teknik elemanlar davet edilecektir. Amaca uygun toplantı/eğitim salonunda teorik ve showroomda pratik/uygulamalı eğitimler verilecek ve tüm katılımcılara “Vakum Uzmanı” sertifikaları takdim edilecektir. 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR