Cuma , 15 Aralık 2017
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / ​Salat, Güneşin İlk Damlası “Yeni Hasat” ile Raflardaki Yerini Aldı…

​Salat, Güneşin İlk Damlası “Yeni Hasat” ile Raflardaki Yerini Aldı…

1950’den bu yana yemeklik sıvı yağlara adını veren Salat, Trakya’nın ilk hasat mahsullerinden sınırlı sayıda üretilen “Yeni Hasat” ile sofralara geliyor.

​Salat, Güneşin İlk Damlası “Yeni Hasat” ile Raflardaki Yerini Aldı…
65 yılı aşkın süredir tüm Türkiye’de Ayçiçek yağı denince akla gelen ilk marka olan Salat’ın, güneşin ilk damlası ile olgunlaşan, altın değerindeki ay çekirdekleriyle hazırladığı yeni ürünü “Yeni Hasat” sofralara bambaşka bir lezzet katıyor.
 
Salat’ın, Ağustos sonundaki ilk Trakya hasadında özenle topladığı, en körpe mahsullerden ürettiği “Yeni Hasat” ile yapılan yemeklerin tadı bir başka oluyor. En güzel kızartmalar, en özel tatlılar lezzetleriyle iştah kabartıyor. Yalnızca ilk hasat mahsullerinden yapıldığı için sınırlı sayıda üretilebilen “Yeni Hasat” besin değerleriyle de dikkat çekiyor.
 
Salat, dün olduğu gibi bugün de sofralara lezzet ve doğallık katmaya ve tüketicilerin vazgeçemediği marka olmaya devam ediyor. 


 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • TULİPACK 2. Tesisini Açıyor…

    TULİPACK 2. Tesisini Açıyor…

    TULİPACK, 2013 yılında Thin-Wall & IML olarak adlandırılan kalıp içi etiketleme tekniği ile ince cidarlı plastik gıda ambalajı üretmek üzere faaliyete geçti. TULİPACK, yenilikçi ve teknolojik çözümleri kullanarak ürettiği ürünler ile ambalaj pazarına yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.... Devamı »