Pazar , 16 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Rusya'nın En Büyük Ambalaj Fuarı RosUpack 2017'ye Türk Firmalardan Büyük İlgi!

Rusya'nın En Büyük Ambalaj Fuarı RosUpack 2017'ye Türk Firmalardan Büyük İlgi!

22. kez düenlenen RosUpack Uluslararası Ambalaj Fuarı 20-23 Haziran 2017 tarihleri arasında Moskova - Crocus Expo'da gerçekleşti.

Rusya'nın En Büyük Ambalaj Fuarı RosUpack 2017'ye Türk Firmalardan Büyük İlgi!
30 ülkeden 600’ün üzerinde katılımcının yer aldığı fuara Türkiye 'den 33 ihracatçı firma katıldı. Akdeniz İhracatçı Birlikleri(AKMİB) fuara Milli Katılım organizasyonu gerçekleştirdi.

4 gün boyunca Ambalaj, Paketleme, Etiketleme, Makine Ekipmanı, Hammadde, Sarf malzemeleri ve depolama sistemleri alanlarında uzman 20.457 kişi fuarı ziyaret etti.
 
Türkiye Cumhuriyeti Rusya Büyükelçisi, Sayın Hüseyin Diriöz ve Ticari Ateşemiz Sayın Ali Toptan Türk katılımcı firmalarına ziyarette bulundu. Ziyaretler sırasında Fuarın Türkiye Temsilciğini yürüten Zed Expo’nun Genel Müdürü Zafer Kırmızıtaş, Büyükelçi'ye Türk katılımcı firmaları gezdirerek fuarla ilgili bilgileri paylaştı. 

Kırmızıtaş yaptığı açıklamada; 22. kez düzenlenen fuarı ziyaret eden Rusya Büyükelçimiz Sayın Hüseyin Diriöz'e ve tüm katılımcılı firmalara teşekkür ederek, 2018 yılında tekrar görüşme dileğinde bulundu. 19-22 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 2018 RosUpack fuarına şimdiden Türk katılımcı firmaların %80'in üzerinde katılım sözleşmesi imzaladığını belirtti​.
 

 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Hızlı kahvaltılar için Teksüt Krem Peynir

    Hızlı kahvaltılar için Teksüt Krem Peynir

    Sür, ye ve çık Güne sağlıklı başlamanın ilk kuralı, her şeyiyle iyi bir kahvaltı yapmaktır. Ama bazen bu mümkün olmayabilir. İşte o zaman krem peynir zamanı. Sadece peynir ile üretilen Teksüt Krem Peynir, zengin protein içeriyle enerjili bir sabah başlangıcına yardımcı olur, hızlı bir kahvaltının en sağlıklı seçeneğine dönüşür.... Devamı »