Pazartesi , 16 Temmuz 2018
HABERLER
ANASAYFA / ELEKLER VE FİLTRELER / Russel Finex'ten Titreşimli Katı Sıvı Ayırıcı Makinesi

Russel Finex'ten Titreşimli Katı Sıvı Ayırıcı Makinesi

Finex 22” Elek - Yığınlar halinde toz ve sıvıların doğru sınıflandırması veya güvenli elenmesi için vibrasyonlu katı sıvı elek makinesi.

Russel Finex'ten Titreşimli Katı Sıvı Ayırıcı Makinesi
 
 • İşletme kolaylığı ve düşük bakım - Gövde tasarımı giderleri aşağıda tutar, çünkü titreşimli bir motor yerine standart bir motor kullanılır.
 • Manevra kabiliyeti kolaylığı – İşletmede az yer kaplamasının yanı sıra, titreşimli elek tamamen taşınabilirdir ve ünitenin işletmelerde çeşitli konumlarda kullanılmasını sağlar.
 • Kapalı kalma süresini azaltır - Basit ve hızlı elek değişimi için sökümde hiçbir alet gerekmez.
 • Verimliliği artırır - Birçok viskoz sıvı uygulamalarında geleneksel 48” yay monte edilmiş titreşimli ayırıcılardan daha iyi performans gösterecektir.
Bu titreşimli katı sıvı ayırıcı makine hakkında daha fazla bilgi edinmek ve makinenin videosunu izlemek için buraya tıklayınız.
Daha fazla oku – russellfinex.com.tr

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

  Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

  4 Eylül 2013 tarihinde çıkan “Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği” ile gelen yeni uygulamalara ilişkin piyasada farklı yorumlar olması sebebiyle, kendi ihtisas alanı da olan bu özel ve önemli konu hakkında Esit, okuyucuları bilgilendiriyor…... Devamı »
 • Balparmak'a Ödül...

  Balparmak'a Ödül...

  Balparmak, Çok Sevilen Reklam Kampanyası “Bilimle Süzülen Bal” ile Temel Gıda Kategorisinde Altın Effie Ödülü’ne Layık Görüldü!... Devamı »