Pazartesi , 21 Ocak 2019
HABERLER
ANASAYFA / ELEKLER VE FİLTRELER / Russel Finex'ten Otomatik Filtre

Russel Finex'ten Otomatik Filtre

Self-Cleaning Russell Eco Filter® - Sıvı ürünlerinizden kirlenme ve eleküstü materyalleri temizlemek için otomatik filtre

Russel Finex'ten Otomatik Filtre
 
  • Üretim oranlarınızı artırın - Benzersiz kendini temizleyen tasarımıyla, filtre ögelerini değiştirmek için hiçbir durdurma olmaz ve filtre tıkanması kaynaklı hiçbir ürün çıkışı yavaşlaması olmaz.
  • Ürün kalitenizi artırın - Kendini temizleyen filtrelerimiz tamamen kapalıdır böylece hiçbir ürün kirlenmesi mümkün değildir.
  • Maliyetlerinizi azaltın - Filtre ortamını değiştirmeye yönelik hiçbir devamlı gider ile hiçbir bertaraf maliyeti yoktur. Ayrıca atık sıvı ürün, işçilik maliyetleri ve kapalı kalma sürelerinde bir azalma göreceksiniz.
  • Operatörlerinizin sağlığı ve emniyetini koruyun - Endüstriyel filtrelerimiz tamamen kapalıdır, bunun anlamı hiçbir duman olmadığı ve operatörün sıvılara sınırlı maruz kalmasıdır.
Otomatik filtre hakkında daha fazla bilgi edinmek ve makinenin videosunu izlemek için buraya tıklayın.
Daha fazla oku – russellfinex.com.tr

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Turan Makine'den bir ilk

    Turan Makine'den bir ilk

    Isıtma ve soğutma sistemlerinde %30 enerji tasarrufu. Yeni nesil CP X2 Soğutma Cihazı sayesinde kalıp ve yağ sıcaklığını istediğiniz derecede tutabilirsiniz.... Devamı »