Cuma , 20 Temmuz 2018
HABERLER
ANASAYFA / ELEKLER VE FİLTRELER / Russel Finex'ten Otomatik Filtre

Russel Finex'ten Otomatik Filtre

Self-Cleaning Russell Eco Filter® - Sıvı ürünlerinizden kirlenme ve eleküstü materyalleri temizlemek için otomatik filtre

Russel Finex'ten Otomatik Filtre
 
 • Üretim oranlarınızı artırın - Benzersiz kendini temizleyen tasarımıyla, filtre ögelerini değiştirmek için hiçbir durdurma olmaz ve filtre tıkanması kaynaklı hiçbir ürün çıkışı yavaşlaması olmaz.
 • Ürün kalitenizi artırın - Kendini temizleyen filtrelerimiz tamamen kapalıdır böylece hiçbir ürün kirlenmesi mümkün değildir.
 • Maliyetlerinizi azaltın - Filtre ortamını değiştirmeye yönelik hiçbir devamlı gider ile hiçbir bertaraf maliyeti yoktur. Ayrıca atık sıvı ürün, işçilik maliyetleri ve kapalı kalma sürelerinde bir azalma göreceksiniz.
 • Operatörlerinizin sağlığı ve emniyetini koruyun - Endüstriyel filtrelerimiz tamamen kapalıdır, bunun anlamı hiçbir duman olmadığı ve operatörün sıvılara sınırlı maruz kalmasıdır.
Otomatik filtre hakkında daha fazla bilgi edinmek ve makinenin videosunu izlemek için buraya tıklayın.
Daha fazla oku – russellfinex.com.tr

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • MilkaLU ve MilkaTUC

  MilkaLU ve MilkaTUC

  Milka, dünyanın önde gelen bisküvi markalarıyla el ele verdi, bisküvi ve krakerin çikolatayla olan eşsiz uyumunu damaklara taşıyan Milka LU ve Milka TUC’u Türkiye’ye getirdi.... Devamı »
 • Schneider Electric ilk 10’da

  Schneider Electric ilk 10’da

  Schneider Electric, sürdürülebilirlik kriterlerindeki başarılı performansı nedeniyle Corporate Knights tarafından yayınlanan ‘Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi’ listesinde 3. basamak birden yükselerek 10. sırada yer aldı... Devamı »