Salı , 24 Ekim 2017
HABERLER
ANASAYFA / ELEKLER VE FİLTRELER / Russel Finex'ten Otomatik Filtre

Russel Finex'ten Otomatik Filtre

Self-Cleaning Russell Eco Filter® - Sıvı ürünlerinizden kirlenme ve eleküstü materyalleri temizlemek için otomatik filtre

Russel Finex'ten Otomatik Filtre
 
 • Üretim oranlarınızı artırın - Benzersiz kendini temizleyen tasarımıyla, filtre ögelerini değiştirmek için hiçbir durdurma olmaz ve filtre tıkanması kaynaklı hiçbir ürün çıkışı yavaşlaması olmaz.
 • Ürün kalitenizi artırın - Kendini temizleyen filtrelerimiz tamamen kapalıdır böylece hiçbir ürün kirlenmesi mümkün değildir.
 • Maliyetlerinizi azaltın - Filtre ortamını değiştirmeye yönelik hiçbir devamlı gider ile hiçbir bertaraf maliyeti yoktur. Ayrıca atık sıvı ürün, işçilik maliyetleri ve kapalı kalma sürelerinde bir azalma göreceksiniz.
 • Operatörlerinizin sağlığı ve emniyetini koruyun - Endüstriyel filtrelerimiz tamamen kapalıdır, bunun anlamı hiçbir duman olmadığı ve operatörün sıvılara sınırlı maruz kalmasıdır.
Otomatik filtre hakkında daha fazla bilgi edinmek ve makinenin videosunu izlemek için buraya tıklayın.
Daha fazla oku – russellfinex.com.tr

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • Hayat Kimya Büyümede Hız Kesmiyor

  Hayat Kimya Büyümede Hız Kesmiyor

  Ev bakım, temizlik kâğıtları ve hijyen kategorilerinde hızlı tüketim sektörünün devlerinden Hayat Kimya; üretim, teknoloji, insan kaynakları, marka ve AR-GE’ye odaklanarak büyümeye devam ediyor... Devamı »
 • OSO A.Ş.

  OSO A.Ş.

  OSO A.Ş. imalat sektöründe imalatçı-ihracatçı niteliğinde faaliyet gösteren firma ve temsilcilerin bir araya gelerek oluşturduğu geniş tabanlı bir satın alma organizasyonudur.... Devamı »
 • Soma'da Maden Faciası

  Soma'da Maden Faciası

  Yaklaşık 6 bin işçinin çalıştığı Manisa'nın Soma ilçesinde kömür ocağında, vardiya değişimi sırasında 600 işçinin bulunduğu madende facia yaşandı.... Devamı »