Pazartesi , 18 Şubat 2019
HABERLER
ANASAYFA / FUARLAR / RosUpack 2017: 30 Ülkeden 600 Şirket, En Son Çıkan Ekipmanların Canlı Sunumları Ve Geniş Çaplı İş Programı

RosUpack 2017: 30 Ülkeden 600 Şirket, En Son Çıkan Ekipmanların Canlı Sunumları Ve Geniş Çaplı İş Programı

Ambalaj Endüstrisi RosUpack için 22. Uluslararası Fuar, 20-23 Haziran 2017 tarihinde Crocus Expo IEC'de gerçekleştirilecek

RosUpack 2017: 30 Ülkeden 600 Şirket, En Son Çıkan Ekipmanların Canlı Sunumları Ve Geniş Çaplı İş Programı
Ambalaj Endüstrisi RosUpack için 22. Uluslararası Fuar, 20-23 Haziran 2017 tarihinde Crocus Expo IEC'de gerçekleştirilecek. Fuar, Rus fuarı hizmet piyasasının lideri olan ITE Group tarafından düzenlendi.
RosUpack, Rusya ve Doğu Avrupa'daki ambalaj endüstrisinin en büyük fuarıdır. Bu yıl, 30 ülkeden 600 şirket fuarda yer aldı. Fuarın toplam bölgesi 23.000 mil kareyi geçer.
Yirmi yıllık sürede, RosUpack, ambalajlama ve dolum ekipmanı tedarikçisi, tamamlanmış ambalajlama ve etiketleme, ambalajlama malzemeleri, ekipmanları ve ambalaj üretiminde kullanılan ham maddeleri seçmek için etkili bir iş platformu haline geldi. RosUpack ziyaretçileri, ilk kez Rusya'da sunulan yeniliklerle bizzat tanışma imkanına sahip olabiliyor, üreticilerden tavsiyeler alabiliyor, farklı tedarikçilerden gelen benzer siparişleri kıyaslayabiliyor ve uygun koşullarda sözleşmeler yaparak üretim görevlerini yerine getiren ekipmanı seçebiliyorlar. RosUpack'e bir çok ülke, ekipmanın canlı sunumlarını aynı zaman da tamamlanan ambalajlamanın çeşitli türlerini, üretimi için ekipman ve ham maddeler gönderir.
Katılımcılar arasında çok iyi bildiğiniz üreticileri ve ambalajlama ekipmanının tedarikçilerini, tamamlanan ambalajlamayı ve etiketlemeyi, ham maddeleri ve malzemeleri aynı zamanda çoklu ambalajlamayı ve istifleme sistemlerini bulacaksınız: Danaflex, Biaksplen, “Tauras-Fenix” Makine fabrikası, OMAG, BOBST, Camozzi, Rusal, Yuman, IlimGroup, Arkhangelsk Pulp & Paper Mill, Russkaya Trapeza, Terem, NISSA Centrum, GOTEK Group, Goldshar Group, Windmöller & Hölscher ve diğerleri.
Aurora-Pak Engineering, SFT Group, YASKAWA Nordic AB, 1-Pack, Profitex, WATERFALL PRO, Prostor-K, Ermatel ve diğerlerine nazaran 100 şirketten fazlası ilk kez RosUpack'te yer alıyor.
Bu yıl, Türk şirketleri varlıklarını önemli ölçüde arttırdı - Türkiye'den 35 şirket fuara katıldı ve bunların yarısından fazlası ambalajlama ekipmanı üreticisidir.
Rusya'da bulunan iş fırsatları, önde gelen yabancı şirketler tarafından son derece takdir edildi. Bu yıl RosUpack fuarı önde gelen İtalyan endüstrisi ortaklıkları tarafından desteklenmesi kazara olan bir şey değildir – UCIMA (Ambalajlama Makinelerinin İtalyan Üreticilerinin Ortaklıkları) ve ACIMGA (Grafik, Dönüştürme ve Kağıt Endüstrisi için Makinelerin İtalyan Üreticilerinin Ortaklıkları).
Fuarın Sponsorları: Mondi, Pharmcontract Group, Megaflex ve Glloss Label.                        
Bilindiği üzere birçok şirket, yeni ekipmanın, ambalajlama malzemelerini veya tamamlanan ambalajlamanın sunumlarını hazırlar.
Fuarın daimi katılımcısı olan Mondi, yeni ambalajlama çözümlerinin geniş yelpazeli bir çeşidini sunacak. Uzmanlar, şirket faaliyetlerinin neredeyse tüm sahalarıyla kendilerini tanıtabilecekler: tüketici ambalajı, teknik filmler, kutu karton, endüstriyel çantalar. Mondi, katılımı tarihinde ilk kez oluklu ambalajı sunacak.
Mondi, ayrıca yenilikler de sunacak. Örneğin; akıllı bir suda çözünen film, çevre dostu ve ambalajlama için uygun biyolojik parçalara ayrılabilen çözüm ve tozlar, tabletler ve taneler için basit dozaj.
 
Pharmcontract Group, bireysel olarak farklı tutarlılıktaki ürünlerin dolumu ve çoklu ambalajlama, dökme ürün için sıvıdan viskoz ürünleri ambalajlama için çözümler sunacak.
Rusya ve BDT ülkelerinde Weigang ZJR daraltma web fleksografik baskı makinelerinin özel bir distribütörü olan Terem prim özellikleriyle 8 renk daraltma web fleksografik baskı makinesi ZJR-330'u tanıştıracak.
Rusya'da fleksografik su bazlı mürekkeplerin öncü üreticilerinden biri olan Astra-Inks, Fleksografik mürekkepleri kullanımından sonra atıkların geri dönüşümü konusunda özgün bir çözüm - bu sayede, baskı makinesinin kullanımından sonra suyun boşaltılan mürekkep kuru tortusundan kolayca ayrılması mümkün olan Astra Deterjan Sistemini sunacak. Kuru kalıntıyı çıkarmak, çevresel açıdan çok önemli olan atığı çıkarmaktan çok daha kolaydır.
Ticaret ve imalat şirketi olan St. Petersburg'dan R.M. Pak, çeşitli ölçülerin çevre dostu içeriklerinin yeni serisini uzmanlara sunacak.
Tüm seriler, dünya mutfağı spesiyalitelerini (suşi, rulo, makarna, şavarma, pilav) hem de tatlıları ve şekerlemeleri ambalajlamak için idealdir.
FORINTEK Holding'i, RosUpack'da ilaç endüstrisi için en yeni markalama kompleksini (iki boyutlu işaretleme, doğrulama, reddetme ve FORINTEK FARMAPAK MK01 makinelerinin ikincil ambalajlama kayıt sistemi) sunacak.
“Tauras-Fenix” makina fabrikası, dökme ürünlerin dolumu/ambalajı, tek parça ürünlerin ambalajı, sıvı ürünlerin dolumu ve plastik kaplarda doldurulması için tasarlanan yeni modellerin yanı sıra mandıra şirketleri için bir dolum hattı sunacak.
Rusya'nın baskı holdingi VMG'nin uzmanları tesisin temsilcileriyle birlikte, soğuk kabartma ve yapışkan tabaka üzerine (delam/relam) baskı için modüller UV kurutucularla donatılmış olan iki kalıp kesme birimleriyle 8 renk daraltma web fleksografik baskı makinesi BOBST MX2'nin canlı bir gösterimini yapacaktır. Profesyonel topluluğun temsilcileri, kendinden yapışkanlı etiket ürünlerinin basılı örneklerinin yüksek kalitesiyle ilgili uzman tavsiyesi alabilecekler.
 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Soma'da Maden Faciası

    Soma'da Maden Faciası

    Yaklaşık 6 bin işçinin çalıştığı Manisa'nın Soma ilçesinde kömür ocağında, vardiya değişimi sırasında 600 işçinin bulunduğu madende facia yaşandı.... Devamı »