Pazartesi , 26 Şubat 2018
HABERLER
ANASAYFA / Dolum Makineleri / PPD Serisi Pnömatik Paslanmaz Dolum Makineleri

PPD Serisi Pnömatik Paslanmaz Dolum Makineleri

Dol-Mak Makina

PPD Serisi Pnömatik Paslanmaz Dolum Makineleri
Yarı otomatik, volumetrik, pnömatik dolum makinası cam veya plastik şişe, kavanoz, teneke kutu ve kaplara viskoziteli ve viskozitesiz likid ürünlerin dolumunda kullanılır. Ayak pedal kumandalı veya otomatik çalışma kabiliyetlidir. Vakumu sayesinde ürünü depodan emer. Emme ve dolum hızları ayarlanabilir. Makinada ürünle temas eden tüm yüzeyler 304 veya 316 kalite paslanmaz çeliktir. Sızdırmazlık elemanları doldurulacak malzemeye göre teflon, viton, PVC vs. seçilir. Temizlemek için gayet kolay sökülüp takılan bir makinadır. Ayrıca doldurulan malın çözücüsünü makinadan geçirerek temizlemek mümkündür.www.dolmak.com

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Olivtech ve Ekoloji İzmir Sona Erdi

    Olivtech ve Ekoloji İzmir Sona Erdi

    İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 16 – 19 Nisan 2015 tarihleri arasında Fuar İzmir’de organize edilen Ekoloji İzmir – 6. İzmir Organik Ürünler Fuarı ile Olivtech – 5. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı sona erdi.... Devamı »
  • MilkaLU ve MilkaTUC

    MilkaLU ve MilkaTUC

    Milka, dünyanın önde gelen bisküvi markalarıyla el ele verdi, bisküvi ve krakerin çikolatayla olan eşsiz uyumunu damaklara taşıyan Milka LU ve Milka TUC’u Türkiye’ye getirdi.... Devamı »