Pazartesi , 21 Ağustos 2017
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / ​PNOZmulti Konfigüratör 9.6.0 Artık Hizmetinizde

​PNOZmulti Konfigüratör 9.6.0 Artık Hizmetinizde

Emniyet devresi konfigürasyonunuz için yazılım aracının yeni sürümü artık hizmetinizde - hem de emniyetli sürücü izleme için bloklarla birlikte...

​PNOZmulti Konfigüratör 9.6.0 Artık Hizmetinizde
PNOZmultiKonfigüratör yazılım aracının 9.6.0 Sürümü, emniyetli eksen izleme için PNOZmulti 2'nin yeni hareket izleme modüllerininkonfigüre edilmesinde kullanılabilir.

Emniyetli sürücü izleme
PNOZmulti 2 konfigüre edilebilir sistemlere ilişkin emniyetli hareket izleme modülleri, sürücülerinizin güvenli bir şekilde izlenmesini sağlar. Modüller, bir eksenin ya da iki eksenin emniyetli izleme işlemi için kullanılabilir.

Sürücülerinizi izlemek için hareket izleme fonksiyonları:
  • Emniyetli Hız Aralığı: SSR
  • Emniyetli Hız İzleme: SSM
  • Emniyetli Yön: SDI
  • Emniyetli İşleme Duruşu: SOS

Emniyet fonksiyonlarının her biri için bir yazılım bloğu bulunmaktadır. Bu sayede, konfigürasyonunuzu uygulamanıza uygun bir şekilde düzenleyebilir ve optimize edebilirsiniz. 

Fonksiyonlar, PNOZmultiKonfigüratör'deki sertifikalı yazılım blokları kullanılarak kolaylıkla yapılandırılabilir

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »