Perşembe , 18 Ekim 2018
HABERLER
ANASAYFA / FUARLAR / Packworld Türkiye Dergisi IPACK 2014 Fuarı'nda! Hiçbir Ücret Ödemeden...

Packworld Türkiye Dergisi IPACK 2014 Fuarı'nda! Hiçbir Ücret Ödemeden...

29. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı için geri sayım başladı. Packworld Türkiye Dergisi, 7.Hall'de 704 no'lu standta yer alacak.

Packworld Türkiye Dergisi IPACK 2014 Fuarı'nda! Hiçbir Ücret Ödemeden...

Geleneksel hale gelen fuar, sektörün tüm taraflarını bir araya getirerek, sektördeki gelişmeleri, yenilikleri, fırsatları yerinde görme ve değerlendirme fırsatı verecek. 
 
17 yıldır sektöre başarıyla hizmet veren Packworld Türkiye Dergisi yıllardır olduğu gibi bu yıl da IPACK 2014 Fuarı'na katılacak. 04-07 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR EXPO'da gerçekleştirilecek olan fuarda Packworld Türkiye Dergisi, 7.Hall'de 704 no'lu standta yer alacak. Standımıza gelerek bizi ziyaret edebilir, bedelsiz olarak yayınlanacak firmanız hakkında her türlü haber, makale, ürün tanıtımı vs. yazı çalışmalarımız hakkında bilgi alabilir, avantajlı kampanyalarımızdan faydalanabilir ve dergimize ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar A.Ş.  (EUF)  tarafından düzenlenen fuar, geniş katılımcı profili ile dikkat çekiyor. Fuara, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) de destek vermektedir. IPACK  bu yıl da, özellikle gıda ambalajı konusunda dünya ile rekabet edebilecek hale gelen ambalaj ve gıda işleme sektörünün yerli ve yabancı müşterilerle sağladığı iş birliklerine ev sahipliği yapacak. 


 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR