Pazartesi , 18 Aralık 2017
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Packworld Türkiye Dergisi 18. Yaşını Kutladı!

Packworld Türkiye Dergisi 18. Yaşını Kutladı!

PACKWORLD TÜRKİYE Dergisi, 20. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarında 18. yaşını katılımcı ve ziyaretçileriyle pasta keserek kutladı.

Packworld Türkiye Dergisi 18. Yaşını Kutladı!
ASD (Ambalaj Sanayicileri Derneği) ve Reed TÜYAP işbirliğinde; AMD (Ambalaj Makinecileri Derneği), ESD (Etiket Sanayicileri Derneği), KASAD (Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği), MASD (Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği), OMÜD (Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği) ve SEPA (Sert (Rijit) Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği) destekleriyle gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj 2014 İstanbul – 20. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 18-21 Eylül 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.  

20. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarında Türkiye sektörüne ışık tutan yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çeken PACKWORLD TÜRKİYE Dergisi 18. yaşını katılımcı ve ziyaretçileriyle pasta keserek kutladı. 

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türkiye’nin en büyük ambalaj fuarında, sektöre sunduğu son sayısının dağıtımını gerçekleştiren PACKWORLD TÜRKİYE Dergisinin zengin içeriğinde, plastik ambalajlar, tüp ambalajlar, laminasyonlu ambalajlar, ambalajlama sistemleri, doldurma-kapatma sistemleri, etiket ve etiketleme sistemleri, otomasyon uyğulamaları, kodlama ve markalama uygulamaları, taşıma ve konveyör sistemleri, baskı teknolojileri, ambalaj yan malzemeleri, ambalaj üretim teknikleri, ambalaj malzeme ve hammaddeleri, plastik, ambalaj, gıda, makine ve otomasyon sistemleri, kauçuk, kalıp teknolojileri gibi konularda içerikli yazılarıyla ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. 

Sektörel yayıncılıkta tasarımlarıyla ve içeriğiyle göz dolduran, başarısını ilkeli ve kaliteli yayıncılık anlayışıyla kanıtlayan PACKWORLD TÜRKİYE; sektörün sorunlarını, gelişmelerini ve yeniliklerini yakından takip ederek sektöre öncülük eden bir rehber olma niteliği taşımaktadır. 

Sektörden kişilerle yaptığı söyleşilerle, ürün tanıtımları, haberleri, firma bilgileri ve yayınladığı makalelerle okuyucularına teknik ve eğitici bilgiler de vermeye devam etmektedir. 

Profesyonel ekibiyle kaliteli işler yapan Sude Yayıncılık Ailesi, sektördeki firmaların pazar payını arttırmada ve teknolojik yapılanmalarının gelişiminde köprü görevi görmektedir.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • SCHUNK’un PGN+ Serisi

    SCHUNK’un PGN+ Serisi

    Dr. Markus Klaiber, SCHUNK GmbH & Co. KG Teknik İşletme Müdürü, PGN+ serisinin başarısını ve gelecekte atılacak adımları değerlendiriyor;... Devamı »