Pazar , 16 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / Omron’un EtherNet/IP Makine Çözümü

Omron’un EtherNet/IP Makine Çözümü

Öne çıkan noktalar;

Omron’un EtherNet/IP Makine Çözümü
 
  • Sadeleştirilmiş makine mimarisi
  • Kablolama ve mühendisliksüresini %30’a kadarazaltın
  • Gelişmiş makine üretkenliği ve bakım verimliliği
 
Verimliliği artıracak fırsatlar

CJ2 EtherNet/IP ağının avantajlarından yararlanma

Modern bir makineyi yapılandırmak kolay bir iş değildir. Performans, güvenilirlik ve bağlanabilirlik talepleri arttıkça makine de daha karmaşık bir hale gelir. Bu sorunları çözmeye yardımcı olan standartlardan Ethernet/IP, hem makine üreticileri hem de son kullanıcıların tercihi haline geliyor. Omron’un CJ2 kontrolör ailesi ve diğer Ethernet tabanlı otomasyon ürünleri, makine çözümü için tek bir EtherNet/IP ağından yararlanmanızı sağlar.

Kablolama ve mühendislik süresini %30’a kadar azaltma

G/Ç’lar ve ağa bağlı cihazları tek bir EtherNet/IP Makine ağı üzerinden dağıtmak, kablolama ve geliştirme süresini %30’a kadar azaltır.

Sadeleştirilmiş makine mimarisi

Artık makinenizdeki otomasyon bileşenlerinin neredeyse tamamını tek bir kablo kullanarak zincirleme bağlayabilir ve birkaç ayrı ağ kullanmanın getirdiği karmaşıklığı ortadan kaldırabilirsiniz.

Gelişmiş makine üretkenliği ve bakım verimliliği

HMI ve PLC bağlantıları üzerinden tüm cihaz verilerine ve ayarlarına kolay erişim, servis mühendislerinizin her zaman ihtiyaç duyduğu bilgilere sahip olmasına ve gerektiği anda hızlı harekete geçmesine olanak sağlar. Sonuç? Daha fazla üretim, daha az duruş süresi.

Güvenlik yapılandırmalarınız, programlarınız ve doğrulamalarınızı yeniden kullanın

Bağımsız NX modüler güvenlik kontrolörümüz, tüm makine boyut gereksinimlerine uyarlanarak Güvenlik Mühendisliği projelerinizin esnek ve yeniden kullanılabilir olmasını sağlayan ölçeklenebilir bir çözümdür.


 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR