Pazar , 16 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / ÜRÜNLER / Multi-Touch Özellikli Panel PC 900: B&R’dan Yeni Bir Amiral Gemisi

Multi-Touch Özellikli Panel PC 900: B&R’dan Yeni Bir Amiral Gemisi

Hızlı, fansız ve esnek

Multi-Touch Özellikli Panel PC 900: B&R’dan Yeni Bir Amiral Gemisi

Hızlı, fansız ve esnek

Multi-touch özellikli Panel PC 900, içerisindeki son teknoloji işlemciler (Intel® Core™ i7 teknolojisine kadar) sayesinde işlem gücünü en üst seviyede tutuyor. B&R'ın amiral gemisi niteliğindeki bu yeni sistemi, yeni ekran boyutlarını multi-touch özelliğiyle birleştirerek şu ana kadar üretilen en işlevsel panelleri oluşturuyor. Ayrıca paneller önceki jenerasyondaki ürünlerle tam uyumluluk gösteriyor.

Panel PC 900, Automation Panel geniş ekran serisinde kullanılan son teknoloji ürünü kapasitif dokunmatik ekranın tüm özelliklerinden faydalanır. Kenardan kenara tasarım, yansımasız cam yüzey ve yüksek çözünürlüklü ekranlar sayesinde sadece bir operatör paneli üzerinde yüksek düzeyde işlevsellik ve gelişmiş dizayn entegrasyonları sağlanmıştır. 15,6" ile 24" arasında değişen full HD çözünürlükteki ekranlar ile her türlü gereksinimin karşılandığından emin olabilirsiniz.

Multi-touch ile daha güvenli

Bu multi-touch ekranlar, iki parmak ile yakınlaştırma veya hızlı sürükleme jestleri ile sayfa değiştirme gibi yeni ve yenilikçi kullanıcı etkileşimlerine imkân tanır. Buna ek olarak, kritik ya da tehlikeli işlemlerin iki el ile gerçekleştirilebilmesi; operatörlerin yanlışlıkla yaptığı işlemlerin önlenmesi için efektif bir çözüm sunar.

Uyumluluk

Panel PC 900 serisi sistemler geleneksel 4:3 formatına ek olarak geniş ekranlar halinde de mevcuttur. Bir adet analog dokunmatik ekran ve 12.1-19" arasında değişen ekran boyutları ile donatılmış single-touch Panel PC 900 geçmiş jenerasyon ürünlerle, boyutlar ve ekran çözünürlüğü konusunda da tam uyumluluk gösterir.

Fansız

Birçok Panel PC 900 varyantları fan olmadan çalıştırılabilir. Bu sistemler SSD sürücüler ve/veya CFast kartları ile birlikte kullanıldığında dönen parçalardan tamamen kurtularak hava filtresinin periyodik olarak değiştirilmesi gibi bakım operasyonlarını da gereksiz hale getirir.

B&R Hakkında

B&R, Avusturya'da genel merkezleri ve tüm dünyada ofisleri bulunan özel bir şirkettir. Endüstriyel otomasyonda bir dünya lideri olan B&R, makine ve proses otomasyonu, hareket kontrolü, HMI ve entegre güvenlik teknolojisi için geliştirdiği komple çözümlerini hemen hemen her sektörde müşterilerine sunmak için gelişmiş mühendislik bilgisini en güncel teknoloji ile harmanlıyor. B&R, endüstriyel fieldbus haberleşme standartları POWERLINK, openSAFETY ve Automation Studio yazılım geliştirme ortamını kullanarak otomasyon mühendisliğinin geleceğini yeniden tanımlıyor. B&R, süreçlerini kolaylaştırma ve müşteri beklentilerinin ötesine geçme konusundaki kararlılığıyla yenilikçi ruhunu canlı tutarak endüstriyel otomasyon sektörünün ön sıralarında yer alıyor.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Ambalajsız Gıda Kalmasın!

    Ambalajsız Gıda Kalmasın!

    Avrupa’nın pek çok ülkesi, satışa sunulan gıda ürünlerinin daha hijyenik, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için ambalajlı ürün yolunda büyük ve kalıcı adımlar atıyor.... Devamı »