Pazartesi , 19 Mart 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Meal Box’tan İftariyelik ve Ramazana Özel Menüler

Meal Box’tan İftariyelik ve Ramazana Özel Menüler

Leziz ev yemekleri konseptiyle kısa sürede büyük beğeni kazanan Meal Box, ramazana özel iftariyelik ve menülerini açıkladı.

Meal Box’tan İftariyelik ve Ramazana Özel Menüler
Leziz ev yemekleri konseptiyle kısa sürede büyük beğeni kazanan Meal Box, ramazana özel iftariyelik ve menülerini açıkladı. İki yıl önce kurulan ve kurulduğu günden bu yana 500 binin üzerinde siparişi müşterileriyle buluşturan Meal Box, ramazana özel olarak hazırladığı lezzetlerle damak tadına düşkün olanların kalbini çalacak. Meal Box’ın 4 kişilik iftariye tabağında muhammara, hurma, mercimek köftesi ve humus bulunurken, aşçıların seçkin lezzetlerinden Beğendili Köfte, Orman Kebabı ve Kıymalı Musakka menüleri, tasarım ödüllü kutularıyla 30 dakikada teslim ediliyor.
Meal Box’ın usta aşçıları tarafından ramazan ayı için hazırlanan menüler belli oldu. Müşteriler, içeriğinde muhamara, hurma, mercimek köftesi ve humus bulunan 4 kişilik zengin iftariye tabağının ardından, tereyağlı mercimek çorbası, orman kebabı ve bulgur pilavından oluşan Orman Kebabı Menü; tereyağlı mercimek çorbası, kıymalı musakka ve pilavdan oluşan Kıymalı Musakka Menü; tereyağlı mercimek çorbası, beğendili köfte ve yoğurttan oluşan Beğendili Köfte Menüden dilediğini seçecek. İsteyen kullanıcılar Meal Box’ın diğer gurme lezzetlerine de, tıpkı ramazan menüsü gibi tasarım ödüllü kutularıyla 30 dakika içinde erişebilecek.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »