Perşembe , 18 Ekim 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Interpack 2017’de "Geleceğin En İyi Makinesi Yarışması" için jüri ve ödül açıklandı

Interpack 2017’de "Geleceğin En İyi Makinesi Yarışması" için jüri ve ödül açıklandı

Rockwell Automation, Interpack 2017’de yeni ve global “Geleceğin En İyi Makinesi Ödülü”nü duyurmasının ardından, şimdi de kazanan şanslılar için jüri ve ödül ayrıntılarını açıkladı.

Interpack 2017’de
Interpack 2017’de "Geleceğin En İyi Makinesi Yarışması" için jüri ve ödül açıklandı
Rockwell Automation, Interpack 2017’de yeni ve global “Geleceğin En İyi Makinesi Ödülü”nü duyurmasının ardından, şimdi de kazanan şanslılar için jüri ve ödül ayrıntılarını açıkladı. Bu yarışma mühendislik alanındaki yenilikleri ve makine tasarımlarını, son kullanıcılar tarafından talepkar endüstrinin ihtiyaçlarını dikkate alarak ödüllendirecek.
Rockwell Automation, Interpack 2017’de mühendislik alanındaki yenilikler ve makine tasarımlarına söz hakkı vereceği, yeni ve global bir yarışma olan “Geleceğin En İyi Makinesi Ödülü”nü başlattı. Ödül almaya hak kazanan makine ve çözümler (Interpack 2017’de mühendislik yeniliklerini ve makine tasarımlarını ödüllendirmek için düzenlenen) global son kullanıcılar ve derneklerden oluşan jürinin seçimiyle belirlenecek.
Interpack 2017’de son kullanıcıları temsil edecek firmalar şu şekilde; Johnson & Johnson, Proctor & Gambel, Kimberly Clark ve Nestlé. Son kullanıcılarla birlikte değerlendirme yapacak dernek ve ticaret birlikleri ise UCIMA (İtalyan Ambalaj Makinaları İmalatçıları Birliği) ve GEPPIA (Fransız Gıda Endüstrisi Ekipman Üreticileri Birliği) olacak.
Rockwell Automation ürünlerini veya çözümlerini kullanan herhangi bir makineyle Interpack 2017 fuarına katılan herkes bu yarışmaya katılabiliyor. Jüri panelinde dünya çapında son kullanıcılar ve endüstri birlikleriyle verilen ödül onlara teknolojilerini, yenilikçi yaklaşımlarını ve bazı endüstrilerin en etkili kişileriyle gelecekteki yönlerini tartışacak eşsiz bir fırsat sağlayacak.
Kazanan, 4 Mayıs tarihinde, Interpack 2017 ödül töreninde Rockwell Automation standında açıklanacak. Ödül; ABD, Teksas, Houston'da George R. Brown Kongre Merkezinde 15-16 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan Automation Fair’a ücretsiz uçuş ve otel konaklaması olacaktır. Rockwell Automation, kazanan firmalara Automation Fair’da, Amerika’daki üst düzey yönetici ekibi ve ana endüstri personelleriyle buluşma imkânı sağlayacak.
Automation Fair kazanan kişi ve diğer ziyaretçilere Connected Enterprise ve IIoT 'yi destekleyen gelecekteki akıllı makine konseptlerini görüşmek için de fırsat sağlayarak tedarikçilerle ve son kullanıcılarla iletişim kurma fırsatı verecek. Endüstri forumları, hands-on laboratuvarları ve 170'den fazla katılımcısı olan fuarda ziyaretçiler Rockwell Automation ve PartnerNetwork™ üyelerinin otomasyon uzmanlığı avantajından yararlanabilecek.
"Geleceğin En İyi Makinesi Yarışması" için katılım 31 Ekim2016 tarihine kadar devam edecek. Finalistler, genel bir kazanana karar verilmeden önce, her bir kategoride ayrı ayrı değerlendirilecek ve 2016 Aralık sonunda son kez listelenecek.
Automation Fair, PartnerNetwork ve Rockwell Automation, Rockwell Automation Inc. 'nin ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili şirketlere aittir.
Rockwell Automation hakkında:
Rockwell Automation Şti. (NYSE: ROK) müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan dünyanın kendini endüstriyel otomasyona ve bilgiye adamış en büyük şirketidir. Merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan Rockwell Automation, yaklaşık 22,000 çalışanı ile 80’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Turan Makine'den bir ilk

    Turan Makine'den bir ilk

    Isıtma ve soğutma sistemlerinde %30 enerji tasarrufu. Yeni nesil CP X2 Soğutma Cihazı sayesinde kalıp ve yağ sıcaklığını istediğiniz derecede tutabilirsiniz.... Devamı »
  • Sorular Aynı Cevaplar Farklı !

    Sorular Aynı Cevaplar Farklı !

    Son 10 yılda, Endüstri 4.0 çerçevesinde, endüstrinin geleceği ve insanların bu çerçevede yeniden organize olmaları konularında oldukça yoğun tartışmalar yaşamakta ve çeşitli yenilik girişimlerinde bulunulmaktadır.... Devamı »