Pazartesi , 21 Ocak 2019
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / İçim İçimino Çocuk Yoğurtları Annelerin ve Çocukların İlk Tercihi Olacak!

İçim İçimino Çocuk Yoğurtları Annelerin ve Çocukların İlk Tercihi Olacak!

Annelerin ailelerine gösterdiği özenden ilham alan İçim, yeni İçimino çocuk yoğurtlarını tüketicilerinin beğenisine sundu.

İçim İçimino Çocuk Yoğurtları Annelerin ve Çocukların İlk Tercihi Olacak!
Annelerin ailelerine gösterdiği özenden ilham alan İçim, yeni İçimino çocuk yoğurtlarını tüketicilerinin beğenisine sundu. Gücünü İçim markasının tecrübesi ve uzmanlığından alan İçimino çocuk yoğurtları, sütün tüm besleyici faydalarıyla annelerin ve çocukların ilk tercihi olacak.
 
Türkiye'nin en kaliteli sütlerinden üretilen İçimino çocuk yoğurtları tüketiciyle buluştu. Gücünü İçim markasının tecrübesi ve uzmanlığından alan İçimino çocuk yoğurtları sütün tüm besleyici faydalarını içeriyor.
 
Bol sütten gelen Kalsiyum, Protein ve D Vitamini ile zenginleştirilmiş İçimino çocuk yoğurtları, çilek, muz, orman meyveleri, çikolata ve bisküvi olmak üzere 5 farklı lezzet seçeneği ile çocuklara sütün en sevilen halini sunuyor; çocukların büyümesine yardımcı oluyor.
 
Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı, Tweety gibi sevilen Looney Tunes çizgi film karakterlerinin bulunduğu ambalajlarla paketlenen İçimino çocuk yoğurtları,  çocukların ara öğünleri için eğlenceli ve besleyici bir seçenek oluşturuyor.
 
İçim Hakkında:
Süt ve süt ürünleri pazarına 1998 yılında giren İçim markası, kurulduğu günden bu yana sütten yoğurda, ayrandan kefire, taze peynirden hazır pudinge kadar lezzetli, kaliteli, hijyenik ve besleyici pek çok ürünüyle tüketiciyle buluşuyor. Türkiye’nin dört bir yanında sevilerek tüketilen İçim, 1998 yılından beri, tüketiciyi dinleyerek ve ihtiyaçlarını gözeterek çalışmalarını sürdürüyor. 2015 itibariyle süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kefir, kaymak ve krema olmak üzere 10 ana kategoride 116 ayrı ürün çeşidi ile en çok bilinen ve sevilen markalar arasında ilk 3’te yer alıyor.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR