Pazar , 16 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / FUARLAR / FOTEG İstanbul Mart 2015’te Kapılarını Açıyor

FOTEG İstanbul Mart 2015’te Kapılarını Açıyor

FOTEG İSTANBUL, 05-08 Mart 2015 tarihleri arasında HKF Fuarcılık organizasyonuyla İstanbul (CNR) Fuar Merkezi’nde yeniden kapılarını açacak.

FOTEG İstanbul Mart 2015’te Kapılarını Açıyor
Türkiye’de gıda ve içecek üretim endüstrisine hizmet eden en eski ve en kapsamlı uluslararası ihtisas fuarı olan FOTEG İSTANBUL, 05-08 Mart 2015 tarihleri arasında HKF Fuarcılık organizasyonuyla İstanbul (CNR) Fuar Merkezi’nde yeniden kapılarını açacak.
 
  • Gıda İşleme Teknolojileri ve Makinaları
  • Gıda Katkı Maddeleri
  • Gıda Ambalaj Teknolojileri ve Makinaları
  • Unlu Mamul Teknolojileri
  • Gıda Güvenliği ve Hijyen
olmak üzere beş temel sektörden oluşan fuar, verimli bir ticari platform olarak firmaları senelerden beri başarılı bir şekilde aynı çatı altında toplayarak ziyaretçiler ile buluşturuyor, sektörün ivme kazanmasına katkı sağlıyor.
2013 yılındaki FOTEG İSTANBUL Fuarı’na 209’u yerli, 551’i yabancı olmak üzere toplam 760 firma katıldı. 14bini aşkın yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçinin geldiği fuar, Türk gıda işleme endüstrisinin geldiği son noktayı gözler önüne sermek bakımından önemli bir rol oynadı.

İki senede bir düzenlenen fuara, 2013 yılında, yerli ziyaretçilerin yanı sıra HKF Fuarcılık’ın misafiri olarak yurtdışından direkt davet edilen yabancı profesyonel ziyaretçiler, fuar katılımcıları ile ticari temaslarda bulundular. İlk defa 2013 senesinde uygulamaya konan B2B uygulaması ile gerek fuar ziyaretçileri, gerekse de fuar katılımcıları, karşılıklı olarak fuar süresince ikili iş görüşmeleri yapma fırsatı yakaladılar. Fuarın verimi açısından olumlu sonuçlar veren bu çalışma, 2015’teki FOTEG İSTANBUL Fuarı’nda daha kapsamlı olarak yeniden uygulanacak.

FOTEG İSTANBUL 2015 Sizleri Bekliyor

Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL, 2015 senesinde de, gıda ve içecek üretim endüstrisini dört gün boyunca yeniden aynı çatı topluyor. Sizler de yeni iş bağlantıları kurmak, yabancı ortaklar bulmak, mevcut müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi geliştirmek ve yeni ve kârlı pazarlara açılmak istiyorsanız, FOTEG İSTANBUL 2015 Fuarı’nda mutlaka yerinizi alın.

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR