Pazartesi , 18 Şubat 2019
HABERLER
ANASAYFA / FUARLAR / Dünyanın Bin Bir Kozmetiği Beauty Eurasia 2015 Fuarı’nda

Dünyanın Bin Bir Kozmetiği Beauty Eurasia 2015 Fuarı’nda

Bu yıl 11.si gerçekleşecek Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Beauty Eurasia 2015 Fuarı, daha geniş bir katılımla 30 Nisan – 2 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi – İFM’de ziyarete açılacak.

Dünyanın Bin Bir Kozmetiği Beauty Eurasia 2015 Fuarı’nda
Kozmetik ürünlerinden güzellik ürünlerine, parfüm ve deodorantlardan doğal ve renkli kozmetiklere, dermo kozmetik ürünlerinden, kuaför, estetik, güzellik salonu ürünlerine, saç bakım ürünlerinden, wellness & spa ürünlerine, ambalaj, hammadde ve özel markalı ürünlerden, doğal bakım ürünlerine, esans, sabun ve cilt bakım ürünlerinden, makyaj ürünlerine ve ambalajlanmasına kadar dünyanın bin bir kozmetiği 11. Beauty Eurasia 2015’te buluşuyor. 

İş hacmini büyütmeyi amaçlayan, yeni bayilikler ve distribütörlükler almak isteyen ulusal ve uluslararası sektörün lider markaları Beauty Eurasia 2015’e katılıyor ve ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Beauty Eurasia –Uluslararası İş Platformu

Dünya markalarını aynı çatı altında buluşturan BeautyEurasia 2015, Türkiye’den ve 50 farklı ülkeden gelen ve aralarında İtalya, Almanya, Fransa, Polonya, İspanya, Bulgaristan, Tayland, Fas, Kore, Malezya, Tayvan ve Çin Halk Cumhuriyeti’nden grup ve milli katılımlarının da bulunduğu yaklaşık 600 katılımcıyı ağırlayacak.

Her geçen yıl büyüyen ve kendini geliştiren Beauty Eurasia, onuncu yılında da uluslararası katılımcı sayısında net bir artış yakaladı. Beauty Eurasia bu yıl da pek çok ülkeden milli ve grup katılımını aynı çatı altında buluşturuyor.

İtalya bu yıl da katılımını ikiye katladı

İtalyan Ticaret Merkezi – ICE’nin düzenledikleri milli katılımı ile saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, ambalaj ve hammaddeden gibi üretimi yapan 50’den fazla İtalyan firması Beauty Eurasia’da buluşuyor.

Almanya Milli Katılımı Beauty Eurasia 2015’te göz dolduracak

Alman devleti ve IKW –Kozmetik ve Deterjan Derneği’nin katkılarıyla, Almanya’dan 20’den fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üreten  firma Beauty Eurasia 2015’te alıcılarla buluşacak.

Fransa Dış Ticareti Geliştirme Ajansı (UBIFRANCE) Fransız kozmetik sektörüne yeni iş fırsatları sunmak amacıyla Fransız kozmetik üreticilerine Beauty Eurasia 2015’te Fransız Milli katılımı ile Fransız Pavilyonu altında onlarca firmayı buluşmaya hazırlanıyor.

İspanya Milli Katılımı Fuarda Göz Dolduruyor

İspanyol Dış Ticaret Enstitüsü - ICEX ile olumlu geçen görüşmeler sonucunda da İspanya milli katılımı Beauty Eurasia 2015’te yerini ayırttı.

Kore Güzellik Ürünleri Beauty Eurasia 2015’te tanıtılıyor

Kore Ticaret Yatırım Promosyon Ajansı - Kotra ve Kore Uluslararası Güzellik Sanayi Ticaret Derneği – IBITA’nın organizasyonu ile her yıl olduğu gibi Kore’li firmalar artış göstererek Beauty Eurasia’da 20’den fazla firma ile katılım gösterecek.

Beauty Eurasia sektörel fuarcılıkta dünya devi ITE çatısı altında hedef büyütüyor
 
Dünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından Beauty Eurasia; fuarcılık sektöründe dünyanın lider organizatörlerinden İngiliz ITE Group PLC çatısı altında. ITE Grop’un Rusya’da Moskova, St.Petersburg, Krasnodar, Ekaterinburg, Novosibirsk; Kazakistan’da Almaata, Astana, Aktau; Kırgızistan’da Bişkek, Özbekistan’da Taşkent, Azerbaycan’da Bakü, Ukrayna’da Kiev’deki fuarları ve ofislerinin katkısıyla eski Sovyet coğrafyasından Beauty Eurasia gelecek katılımcı ve ziyaretçi sayısında önemli artış bekleniyor. Dubai, Hindistan, Malezya’daki ofislerde Beauty Eurasia fuarına, Körfez, Hindistan, Asya-Pasifik bölgesinden katılımcı ve ziyaretçi organizasyonlarına katkı sağlayacak.
 
Türkiye ve dünya genelinde tanıtım ve promosyon çalışmalarına son hız devam eden Beauty Eurasia’nın ITE Group çatısı altında olan bu fuarlar ve ofisler ile işbirliği ve ortak network kullanımı ile 2015 yılında katılımcı ve ziyaretçi sayısında en az %20 oranında artış hedefliyor.
 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR