Perşembe , 13 Aralık 2018
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / “Cook” Hem Doğaya Hem Sağlığınıza Dost!

“Cook” Hem Doğaya Hem Sağlığınıza Dost!

Çevre dostu doğayı koruyan ürünleri hayatımıza sokmanın önemi her geçen gün daha da artıyor.

“Cook” Hem Doğaya Hem Sağlığınıza Dost!
COOK, kirliliği azaltmak için doğa dostu ürünleriyle hem yaşadığımız gezegeni koruyor,  hem de yaşam kalitenizi artırıyor. COOK Sedat Tahir A.Ş. ürettiği doğada çözünür streç film ve çöp torbalarının yanı sıra COOK yağlı pişirme kâğıdı ile tamamen sağlıklı ürünlerle Çevre dostu markalar içerisinde yer alıyor.

Yemeklerin tam lezzetinde ve sağlıklı bir şekilde pişmesi için tercih edilen COOK Yağlı Pişirme Kağıdı yıllardır mutfakların vazgeçilmez bir parçası. Bu ürün sayesinde yiyecekler tepsiye yapışmıyor, aşırı yağlı ya da aşırı kuru olması önlenerek her kısmının eşit derecede pişmesi sağlanıyor. Günlük hayata giren birçok plastik gibi normal streç filmin doğaya bırakıldığı tarihten itibaren çözünmesi yıllar alabiliyor. COOK 'Doğada Çözünür Streç Film' ve “Çöp torbaları” 2 yıl içerisinde doğada tamamen yok olarak çevreye zarar vermiyor. 'Doğada Çözünür Streç Film', standart streç filmlerin tüm özelliklerine ve hatta daha fazlasına sahip ve her türlü gıdanın doğrudan teması veya saklanması için güvenle kullanabilir. Buzdolabı veya derin dondurucunun içerisinde saklama amaçlı ve mikrodalga fırın içerisinde ısıtma işlemlerinde kullanılabilir.

COOK Sedat Tahir A.Ş. Strateji ve İş Geliştirme Koordinatörü Gökhan Tiritoğlu, COOK olarak başta çevre, eğitim ve sosyal yardımlar olmak üzere toplumun gelişimi için ihtiyaç duyulan birçok alanda projeler yürütüldüğünü vurgulayarak hem kurumsal yapısıyla hem de çalışanlarının gönüllü katkılarıyla toplumsal duyarlılık bilincinin yaygınlaşması için çalıştıklarını ifade etti.

 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR