Çarşamba , 23 Ağustos 2017
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Bu Yaz Nestea ile daha ferah!

Bu Yaz Nestea ile daha ferah!

Nestea soğuk çay, gerçek çay özü ve leziz meyve aromalarıyla buzlu çay severlere lezzetli bir yaz sunuyor.

Bu Yaz Nestea ile daha ferah!
Yazın keyfini leziz meyve aromalarıyla serinleyerek geçirmek isteyenlerin yardımına yenilenmiş lezzetleriyle Nestea soğuk çay yetişiyor.
Yazın vazgeçilmez meyvelerinden şeftali ve limonun eşsiz tadının soğuk çayla birleştiği Nestea, yeni ambalajında buzlu çay severlerle buluşuyor. Günün her anında ferahlanmanız için özel olarak hazırlanan yeni Nestea, % 5 şeker oranıyla formuna özen gösterenler için kurtarıcı oluyor. Formülünde gerçek şeker bulunan ve tatlandırıcı içermeyen Nestea, Yılın Seçilmiş Ürünü programı kapsamında Tüketici İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.  

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »