Pazar , 22 Ekim 2017
HABERLER
ANASAYFA / Thermoform Makineleri / BPZ 300 Tam Otomatik Zincirli Termoform Ambalaj Makinası

BPZ 300 Tam Otomatik Zincirli Termoform Ambalaj Makinası

Beta-Pak

BPZ 300 Tam Otomatik Zincirli Termoform Ambalaj Makinası
Özellikler:

Yeni BPZ 300 modeli,promosyon ürünlerinin paketlenmesinde sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Her türlü yazıcı etiketleme ve benzeri tüm aksesuarlara olan uyumu otomaik dolum üniteleri ile olan senkronizasyonundaki başarılı uygulamaları ile
farklılığı görülmektedir. Tek bir operatörle sessiz ve arızasız çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren bir makinedir. Ana şase ve ayaklar dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmazçelik ve sac profillerden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür.

www.betapak.com

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

  • Türkiye-İtalya İlişkileri

    Türkiye-İtalya İlişkileri

    Osmanlı İmparatorluğu, yükseliş döneminde Akdeniz’de egemen olan Ceneviz ve Venedik gibi İtalyan yarımadasındaki Cumhuriyetlerle yakın ilişkiler içinde olmuştur.... Devamı »
  • Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Yılında Büyümeye Devam Ediyor!

    Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. 2015 yılında 38 ülkeden 1211 yerel ve uluslararası katılımcıyı, 90’dan fazla ülkeden 5,012’si yabancı olmak üzere 51,217 nitelikli ziyaretçi ile buluşturan fuarlar, bölgesinin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj ve gıda işlem fuarları olarak dikkat çekiyor.... Devamı »