Pazartesi , 18 Şubat 2019
HABERLER
ANASAYFA / HABERLER / Beta-Pak’tan İran’a Yüksek Teknoloji Ürünü Bir Makine Daha

Beta-Pak’tan İran’a Yüksek Teknoloji Ürünü Bir Makine Daha

Her geçen gün makine modellerine bir yenisini ekleyen Beta-Pak, BPT 26/37-Max Label modelini İran’daki Shana firmasına sattı.

Beta-Pak’tan İran’a Yüksek Teknoloji Ürünü Bir Makine Daha
Türkiye’de son olarak bir ilki başaran Beta-Pak mühendisleri BPT 26/36 Max Label’i üretti ve bu özel makineyi İran’ın en büyük firmalarından biri olan Shana firmasına verdi. Beta-Pak mühendislerinin AR-GE çalışmaları neticesinde geliştirmiş olduğu yeni nesil bu termoform makinası, özellikle hijyen ve steril üretimin ön planda tutulduğu süt ürünleri gibi benzer üretimler için ideal bir makinadır. Özel kesme ünitesi ile de folyodaki fire miktarı minimuma indirilerek paket başına düşen birim maliyetler de azalmıştır. Kapalı kabin içerisinde bulunan üretim ortamı hepa filtre ile desteklenmiştir. Şekil verme ünitesinde kullanılan havanın kalitesi extra steril edilerek verilmektedir. Makinanın şekli verme ünitesinde kullanılan hava 3 kademeli filtre ile steril edilerek kullanılmaktadır. Şekil verme, dolum ünitesi ve kesme ünitesi servo motor uygulaması ile çalışmaktadır. Dolum ünitesinde her viskozitede likit ve parçacıklı ürünü doldurabilmek mümkündür. Dolum ünitesinde özel CIP uygulaması yapılabilmektedir.

Kesme istasyonunda farklı şekilde perfore veya çoklu kesim uygulamaları yapılabilmektedir. Makine çıkışına otomatik robotlu dolum sistemi yapılabilmektedir. Makine çıkışına otomatik robotlu dolum sistemi yapılabilmektedir. Öncelikle koli açma ünitesinde koliler otomatik olarak açılır, altı bantlanır. Daha sonra konveyörle toplama robotunun altına gelen ürünler kolilerin içine robot sistemi ile otomatik olarak doldurulur. Seperatörlü ve seperatörsüz istenilen sırada ürün kolinin içine yerleştirilir. Dolumu tamamlanan koli otomatik olarak koli kapatma istasyonunda kapatılır, palete dizilmeye hazır hale gelir. 


 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR