Cumartesi , 23 Mart 2019
HABERLER
ANASAYFA / Plastik Extruderleri / Apex Makina - Tek ve Çift Vidalı Boru ve Plastik Extruderleri

Apex Makina - Tek ve Çift Vidalı Boru ve Plastik Extruderleri

Apex Makina

Apex Makina - Tek ve Çift Vidalı Boru ve Plastik Extruderleri
AC-DC sürücü ve motoru ile değişik serilerinde çelik konstrüksuyon üzerine oturtulmuş vide,kovan ve kalıbı elektronik sistemde "0" hata ile kontrol ederek hammaddeyi daha homojen bir şekilde işleme kolaylığı sağlar.


Tek ve Çift Vidalı Boru Extruderleri


AC sürücü motoru ile değişik serilerinde çelik konstruksuyon üzerine oturtulmuş vida, kovanve kalıbı elektronik sistemde 0 hata ile kontrol ederek hammaddeyi daha homojen bir şekilde işleme kolaylığı sağlar.

www.apexmakina.com

 

0 YORUM

YORUM YAPIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BAŞLIKLAR

 • Schneider Electric ilk 10’da

  Schneider Electric ilk 10’da

  Schneider Electric, sürdürülebilirlik kriterlerindeki başarılı performansı nedeniyle Corporate Knights tarafından yayınlanan ‘Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Global Şirketi’ listesinde 3. basamak birden yükselerek 10. sırada yer aldı... Devamı »
 • Biyobozunur Plastik Ambalaj Malzemeleri

  Biyobozunur Plastik Ambalaj Malzemeleri

  Bitkisel yağ, mısır nişastası, bezelye nişastası veya mikrobiyota gibi yenilebilir biyokütle kaynaklarından türetilen Biyobozunur Plastik Ambalaj Malzemeleri daha düşük sera gazı salınımına neden olur.... Devamı »
 • Soma'da Maden Faciası

  Soma'da Maden Faciası

  Yaklaşık 6 bin işçinin çalıştığı Manisa'nın Soma ilçesinde kömür ocağında, vardiya değişimi sırasında 600 işçinin bulunduğu madende facia yaşandı.... Devamı »